Strona głównaNasze sukcesy → Gimnazjada piłki siatkowej o Puchar Starosty Radomskiego.

Gimnazjada piłki siatkowej o Puchar Starosty Radomskiego.

W dniu 22.10.2015 r. nasza drużyna siatkarska chłopców pod opieka pani Beaty Mazurkiewicz wzięła udział w Gimnazjadzie piłki siatkowej o Puchar Starosty Radomskiego, który odbył się
w Wolanowie. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że na turniej zgłosiło się aż 9 zespołów
z powiatu radomskiego. Zostały rozlosowane dwie grupy, walczące o awans do półfinałów.
Nasza drużyna trafiła do grupy B składającej się z pięciu drużyn: Wolanowa, Pionek, Przytyka, Rudy Wielkiej. Po zaciętej rywalizacji awansowaliśmy
do półfinału, w którym ulegliśmy drużynie
z Jastrzębia i straciliśmy szansę na pierwsze miejsce. W rywalizacji o trzecie miejsce pokonaliśmy drużynę z Iłży. Zasłużenie zajęliśmy
3 miejsce w tym turnieju. Każdy zawodnik naszej drużyny otrzymał brązowy medal.
Dla szkoły wywalczyliśmy puchar i pamiątkowy dyplom. Po skończonym turnieju wyczerpani,
ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do szkoły. Cieszymy się, że daliśmy radę i możemy pochwalić się tak dużym sukcesem. Jest to zasługa całej naszej drużyny.