Strona głównaUroczystości → Bal Gimnazjalny 02.06.2018

Bal Gimnazjalny 02.06.2018

2 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się uroczysty bal trzecioklasistów, który już na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły. Na balu mieliśmy zaszczyt gościć wójta Gminy Jedlnia-Letnisko Piotra Leśnowolskiego, Dyrekcję Szkoły, nauczycieli oraz rodziców. Przygotowania do zabawy trwały od kilku tygodni. Pod kierunkiem pani Beaty Mazurkiewicz ćwiczono skomplikowane figury jednego z najbardziej zakorzenionych w naszej kulturze tańca – poloneza. Gimnazjaliści, co roku zachwycają nas jego wykonaniem i trzeba przyznać, że w tym roku również nie zawiedli zgromadzonych gości.

Po uroczystym powitaniu i podziękowaniach, przyszedł czas na zabawę. Szczególne podziękowania należą się rodzicom trzecioklasistów, którzy nie tylko pomogli przygotować bal, ale również zadbali o menu. Bez ich zaangażowania na pewno nie byłoby tak perfekcyjnie.

Niestety zabawa bardzo szybko dobiegła końca. Kolejny bal przeszedł do historii, ale wspomnienia i zdjęcia nie pozwolą zapomnieć o tym wspaniałym wydarzeniu.