Strona głównaUroczystości → Koniec roku szkolnego 2018/2019

Koniec roku szkolnego 2018/2019

Każdy uczeń z niecierpliwością czeka na ostatni dzień roku szkolnego, aby otrzymać świadectwoi  rozpocząć upragnione wakacje.

19 czerwca 2019 roku o godzinie 9:00 na placu szkolnym zebrali się uczniowie, nauczyciele rodzice oraz dyrekcja PSP im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach. Honorowymi gośćmi uroczystości byli: wójt Gminy Jedlnia- Letnisko Piotr Leśnowolski i ks. kanonik Wojciech Waniek. Podczas części oficjalnej gimnazjaliści przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom i koleżankom. Wójt Gminy Jedlnia- Letnisko wręczył w obecności dyrekcji PSP w Myśliszewicach stypendia uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Nagrody książkowe otrzymały również osoby z najwyższymi średnimi i wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem. Najlepsi sportowcy otrzymali zaś piłki siatkowe. Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, w której zaprezentowali się gimnazjaliści i ósmoklasiści. Rok szkolny 2018/2019 został uroczyście zakończony.

Agnieszka Panek