Strona główna → ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

4 września 2023 r. uczniowie pierwszy raz po przerwie wakacyjnej przekroczyli próg Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 miało miejsce na sali gimnastycznej i odbyło się w II turach - najpierw rok szkolny powitali uczniowie klas 4-8, a później młodsi uczniowie i przedszkolaki. Cała szkolna społeczność uczestniczyła też we mszy świętej w kościele bł. Faustyny w Groszowicach.
Pani Dyrektor, Marzena Krakowiak, podczas inauguracji powitała Burmistrza Jedlni-Letniska, pana Piotra Leśnowolskiego oraz Skarbnika gminy, pana Sławomira Wolaka, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, a także wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i personel szkoły.
Pan Burmistrz w swoim wystąpieniu powitał wszystkich uczestników spotkania, w ciepłych słowach ocenił dotychczasową współpracę i dbałość o warunki nauki i wychowania oraz życzył całej społeczności szkolnej sukcesów w nowym roku szkolnym.
Pani Dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli i wychowawców klas oraz życzyła wszystkim udanego roku szkolnego, wielu sukcesów, fascynujących odkryć i wspaniałych chwil spędzonych
w naszej szkole.
Inauguracja roku szkolnego 2023/2024 zakończyła się spotkaniami dzieci i młodzieży
z wychowawcami.