Strona główna → Sprawozdanie z Zielonej Szkoły na Mazurach

Sprawozdanie z Zielonej Szkoły na Mazurach

W dniach od 03.06.2019r. do 06.06.2019r. uczniowie klas: szóstej, siódmej i ósmej A wraz z opiekunami przebywali na Zielonej Szkole w mazurskiej miejscowości Ryn. Zwiedzili Wilczy Szaniec- kwaterę główną Adolfa Hitlera podczas drugiej wojny światowej, Ryn, malownicze miasteczko na Mazurach, w którym podziwiali zamek krzyżacki z XIV wieku oraz wieżę ciśnień. Główną atrakcją wyjazdu było żeglowanie jachtami Szkoły żeglarstwa i sportów motorowodnych Bocianie Gniazdo oraz pływanie motorówkami. Nie zabrakło również wspólnych zabaw przy ognisku, pysznych kiełbasek oraz rozgrywek sportowych w piłkę siatkową. Z nowymi umiejętnościami żeglowania po mazurskich jeziorach, pełni wrażeń szczęśliwie powróciliśmy do szkoły.

Adam Tomala, Sylwia Moskwa, Beata Prządka