Strona główna → Udane ferie piłkarskie w PSP Myśliszewice

Udane ferie piłkarskie w PSP Myśliszewice

Pierwszy tydzień ferii zimowych młodzi adepci piłki nożnej uczestniczyli w zajęciach treningowych na sali gimnastycznej. Do udziału w zajęciach sportowych zgłosiło ponad 30 uczniów z klas od 1 do 4. Treningi odbywały się w godzinach od 9 do 12, pod okiem trenera
a zarazem nauczyciela szkoły Daniela Sobania.  Po pierwszych zajęciach uczniowie nie mogli doczekać się następnych. Młodzi sportowcy poznawali abecadło rzemiosła piłkarskiego, uczestnicząc w grach i zabawach z piłkami oraz w zajęciach ogólnorozwojowych. Wszyscy bardzo pilnie ćwiczyli i z utęsknieniem czekali na mecze sparingowe. Uczestnicy akcji bardzo aktywnie i zdrowo spędzili ferie zimowe i zadeklarowali, że z pewnością spotkają się za rok na tych samych zajęciach.

Daniel Sobania