Strona główna → UDANY UDZIAŁ W TURNIEJU MINI MUNDIAL PIONKI 2018

UDANY UDZIAŁ W TURNIEJU MINI MUNDIAL PIONKI 2018

W piątek 25 maja reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłkarskim Mini Mundialu Pionki 2018 organizowany przez Stowarzyszenie Patriotyczne Pionki, Urząd Miasta i Gminy Pionki, Klub Sportowy Proch Pionki, Klub Sportowy Królewscy Jedlnia, GKS „Legion” Suskowola, „Champion” Pionki i inne organizacje aktywności społecznej. Zmagania sportowe rozpoczęły się od godziny 9:00 oraz prezentacji poszczególnych państw, które w drodze losowania reprezentowały poszczególne szkoły. Publiczna Szkoła w Myśliszewicach reprezentowała Kostarykę. Państwo Ameryki Środkowej reprezentowali: Wiktoria Głogowska, Mikołaj Żyła, Patryk Stachowicz, Kacper Góźdź, Jakub Dąbrowski, Szymon Jaworski, Dawid Jaworski, Adam Zwierzchowski, Jakub Ryciak, Filip Wożyński, Adrian Kaca, Miłosz Buras, Jakub Potera.

Zawodnicy godnie reprezentowali PSP Myśliszewice w rywalizacji sportowej.  Udział
w turnieju wzięło 8 drużyn m. in z Pionek, Jedlni, Garbatki Letnisko, Kowalkowa. Dla każdego
z uczestników zmagań piłkarskich czekał suchy prowiant oraz obfity obiad. Choć wynik sportowy nie był najważniejszy, zmagania toczyły się w sportowej atmosferze w duchu „fair play”. Wszyscy uczestnicy otrzymali puchar, pamiątkowe medale, nagrody i dyplomy. Warto podkreślić doskonałą organizacje zawodów, która stała na wysokim, profesjonalnym poziomie.

Opiekun Daniel Sobania