Strona główna → Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w klasach 1-3

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w klasach 1-3

Uczniowie pierwszego etapu edukacyjnego zakończyli rok szkolny. Nagrodzono uczniów za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie. Gratulacje od Pani Dyrektor Marzeny Krakowiak odebrali też laureaci ogólnopolskiego konkursu Zuch z języka angielskiego, mistrzowie ortografii, wyróżnieni w całorocznych klasowych projektach czytelniczych ,,Pożeracze książek” oraz zdobywcy tytułu Arcymistrz kultury. Zostały wręczone wyróżnienia za 100% frekwencję i nagrody wychowawców. Zwłaszcza dla uczniów klas trzecich był to wyjątkowy dzień. Śpiewająco, tanecznym krokiem i nie ukrywając wzruszenia trzecioklasiści pożegnali się ze swoimi wychowawczyniami. Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego wypoczynku.