Strona główna → Wolontariusze z Hiszpanii ze Stowarzyszenia Centrum Młodzieży ARKA z wizytą w PSP Myśliszewice

W dniu 08.05.2019r.odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z wolontariuszami z Hiszpanii w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży Arka w Radomiu. Tym razem gościliśmy w progach naszej szkoły Nicolasa i Lucię. Nasi uczniowie, podzieleni na trzy kategorie wiekowe, uczestniczyli w zajęciach poprowadzonych przez wolontariuszy z Hiszpanii. Podopieczni naszej placówki nie tylko dowiedzieli się wielu ciekawych informacji krajoznawczych, ale także kulturoznawczych. Niezwykłą atrakcją spotkania było zaprezentowanie przez gości tańca flamenco oraz zaproszenie wszystkich uczniów do wspólnego tańczenia. Można, więc śmiało stwierdzić, iż nasi uczniowie poza umiejętnościami językowymi również rozwinęli swoje umiejętności taneczne! Dziękujemy bardzo za wspaniałą prezentację i wizytę w naszej szkole!

Renata Nowakowska-Bębenek

Katarzyna Adamczyk