Strona główna → Wybory do Samorządu Uczniowskiego 23/24

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 23/24

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego . Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program podczas przerw międzylekcyjnych. Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „brak prac domowych”, „dzień bez jedynki” czy „większa ilość zabaw”. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwał opiekun samorządu. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły została uczennica klasy 7a Karina Szymańska , która zdobyła 23 głosy. Karinie gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska. Zastępcą przewodniczącej został uczeń klasy 8a Miłosz Lesiak, który zdobył 15 głosów, sekretarzem została uczennica klasy 8a Zuzanna Wiśniewska, która otrzymała 14 głosów, a skarbnikiem uczeń klasy 4b Oskar Bogusiewicz. Opiekunem SU został pan Daniel Sobania a asystentką pani Malwina Wolak. Wszystkim wyborcom dziękujemy za sprawne i demokratyczne głosowanie, a wybranym gratulujemy. Wszystkich uczniów klas 4-8 zapraszamy do włączenia się w działalność uczniowską.