Strona główna → Zajęcia wakacyjne dla klas 1-3 w ramach ,,Grantu Oświatowego”

Zajęcia wakacyjne dla klas 1-3 w ramach ,,Grantu Oświatowego”

Od 28 czerwca do 14 lipca uczniowie klas 1-3 korzystali z zajęć wakacyjnych. Rozpoczęliśmy wyjazdem do kina. Po obejrzeniu filmu poszliśmy na spacer ulicą Żeromskiego, zatrzymaliśmy się przy fontannach i skosztowaliśmy pysznych lodów z ,,Cukierni królewskiej”. Dużym przeżyciem
dla dzieci było
nocowanie w szkole. Moc atrakcji: plac zabaw, ćwiczenia na sali gimnastycznej, zajęcia plastyczne, szukanie skarbu, wspólna kolacja, oglądanie filmu i samo nocowanie na długo zostaną w pamięci dzieci. Piątego lipca aktywnie spędzaliśmy czas na basenie w Aqaparku przy Centrum Słonecznym w Radomiu. Już następnego dnia wyruszyliśmy na rajd po Puszczy Kozienickiej.
 Po podchodach, zabawie na placu zabaw, pikniku i przejażdżce pociągiem dzieci wróciły do domów zmęczone, ale bardzo zadowolone. Skorzystaliśmy także z zaproszenia do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. W Izbie ,,czarnej płyty” dzieci wysłuchały nagrania bajki z płyty analogowej. Później wykonały samodzielnie instrumenty perkusyjne. Podczas kolejnego pobytu w Pionkach odbył się bal przebierańców i popisy karaoke. Wakacyjne zajęcia nie mogły się obyć bez wspólnego biesiadowania, pieczenia kiełbasek i zabaw w ogrodzie jednego z uczniów. Atrakcją okazały się różnorodne zwierzęta hodowlane. Zawsze dbaliśmy o to, aby zajęcia wakacyjne dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych doznań, były atrakcyjne i bezpieczne. W każdych brała udział zawsze liczna gromadka uczniów klas 1-3.