Strona główna → ZAJĘCIA Z UDZIAŁEM GRECKO-POLSKO-ARMEŃSKICH UCZNIÓW

ZAJĘCIA Z UDZIAŁEM GRECKO-POLSKO-ARMEŃSKICH UCZNIÓW

Dzięki Fundacji My Future na czele z Panią prezes, Natalią Różańską uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach mogli kolejny raz uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu z rówieśnikami z innych państw Europy. Tym razem naszymi gośćmi byli Grecy i Armeńczycy, którym towarzyszyli starsi koledzy ze szkół średnich. Po krótkim przywitaniu przez Panią dyrektor, Marzenę Krakowiak i przepięknym muzycznym wprowadzeniu przez naszą utalentowaną Polę Mazurkiewicz, siedmioosobowe drużyny naszych gości udały się do klas w towarzystwie nauczycieli naszej szkoły i poprowadziły wspaniałe zajęcia w języku angielskim o kulturze i tradycjach obu zaproszonych krajów. Podczas spotkania dzieci i młodzież uczyli się tańców narodowych , rozwiązywali quizy i kalambury oraz poznali idoli muzyki i filmu nastoletnich Greków i Armeńczyków. Ogromną wartością dodaną była również możliwość rozmowy w jedynym wspólnym dla wszystkich języku angielskim.

Na zakończenie spotkania nasi goście podzielili się z nami swoimi wrażeniami podkreślając życzliwą atmosferę panującą w naszej szkole oraz przepiękny wystrój i nowoczesność placówki oświatowej w tak małej miejscowości.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Natalii Różańskiej, dzięki której po raz kolejny zrealizowaliśmy to wspaniałe wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy na kolejnych gości z innych krajów Europy!