Strona głównaNasze sukcesy → Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Albus 2014

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Albus 2014

W dniu 9 maja 2014 roku w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego Albus 2014. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas IV – VI SP oraz I – III Gim. Konkurs nie jest łatwy gdyż wykracza poza podstawę programową przedmiotu a dodatkowo obejmuje zagadnienia z literatury, sztuki, kultury oraz życia codziennego krajów anglojęzycznych. Corocznie w konkursie tym startuje kilka tysięcy uczniów z całej Polski, to też konkurencja jest bardzo duża. Jednakże każdego roku mamy albo laureata albo wyróżnienie. W tym roku szkolnym nasz uczeń Mateusz Żyła z klasy VI zdobył wyróżnienia z czego jesteśmy bardzo dumni i gorąco gratulujemy Mateuszowi.