Strona głównaŚwietlica → Pasowanie na świetliczaka 2014/2015

Pasowanie na świetliczaka 2014/2015

30 października w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na świetliczaka. Rozpoczęła się ona od recytacji wierszy przez uczennice z klasy piątej i podziału pierwszoklasistów na trzy grupy: pszczółki, krasnoludki i jagódki. Następnie uczniowie zostali poinformowani, przez nauczyciela świetlicy, że jeśli chcą należeć do grona świetliczków musza przejść pozytywnie sześć prób: smerfa Łasucha (jedzenie cytryny z uśmiechem na twarzy, bajkowej pary (odgadnięcie tytułu bajki na podstawie rysunku), Pinokia, Kopciuszka, Myszki Miki.                                                         Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach na koniec, których złożyły uroczyste ślubowanie, po którym Pani Dyrektor wręczyła im dyplomy. Całą uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

J.Kozłowska