Strona głównaOddziały przedszkolne → Przedszkolaki w teatrze 29.11.2018r

Przedszkolaki w teatrze 29.11.2018r

Dnia 29.11.2018r. przedszkolaki od samego rana były mocno podekscytowane. Po śniadaniu wyjechały do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu na spektakl „Czerwony Kapturek”. Zanim dzieci wsiadły do autokaru panie nauczycielki przypominały im, że wizyta w teatrze to swego rodzaju święto, które warto podkreślić stosownym strojem i właściwym zachowaniem.
           Widownia i scena zrobiły na małych przedszkolakach wielkie wrażenie. Dzieci z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu maluchów była to pierwsza wizyta w teatrze. Fajna! Super! Ładna! – tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę. Z wypiekami na twarzach patrzyły na przygody Czerwonego Kapturka i wilka. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Salwy śmiechu i piski radości, które im towarzyszyły były mile widziane. Przedszkolaki dały w ten sposób upust swoim emocjom, a aktorzy mieli z pewnością satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.
             Na koniec chętne maluchy mogły zagościć na scenie i wykonać dodatkowe zadania związane z przedstawieniem.

Wielkie brawa dla przedszkolaków za odwagę. Smile

J. Kozłowska,  Oddziały Przedszkolne