Strona głównaUroczystości → Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023 w Publicznej Szkole Podstawowej
im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach rozpoczęła się 1 września 2022 r. o godzinie 9.00 zgodnie
z obowiązującym harmonogramem w dwóch turach. Pani Dyrektor Marzena Krakowiak powitała uczniów, nauczycieli, rodziców, a także zaproszonych gości, przedstawicieli władz samorządowych Urzędu Miejskiego Jedlni – Letniska: Skarbnika Urzędu Miejskiego, Pana Sławomira Wolaka, Przewodniczącą Rady Miejskiej, Panią Sylwię Moskwę, Przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Monikę Podsiadłą oraz Księdza Kanonika Wojciecha Wańka. W swym wystąpieniu szczególne słowa skierowała do uczniów, przedstawiła nowych nauczycieli oraz życzyła wszystkim udanej współpracy i wielu sukcesów. Pani Dyrektor odczytała list od Pana Burmistrza Jedlni-Letniska, Piotra Leśnowolskiego, z życzeniami pomyślności dla całej społeczności szkolnej. Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 zakończyła się spotkaniami uczniów z wychowawcami.