Strona głównaProjekty → WIELKI FINAŁ PROJEKTU–PRZEDSIĘBIORCY JUTRA

WIELKI FINAŁ PROJEKTU–PRZEDSIĘBIORCY JUTRA

W piątek 29 września 2023 r. w Kamienicy Deskurów w Radomiu odbył się finał projektu „Przedsiębiorcy Jutra”, w którym udział wzięło ośmioro uczniów z klas siódmych i ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach. Tego dnia uczestnicy przeprowadzonych tydzień wcześniej warsztatów zaprezentowali swoje rozwiązania dowolnego problemu społecznego. Pomimo tak młodego wieku, młodzież wykazała się ogromną dojrzałością, kreatywnością i przedsiębiorczością, a przedstawione przez nich projekty wzbudziły ogromny podziw jury oraz zaproszonych gości. Wszystkie zaprezentowane przez uczniów projekty były na bardzo wysokim poziomie, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Nagrodę główną, wyjazd do stolicy Danii, Kopenhagi, wygrał zespół, który podjął się rozwiązania tematu segregacji odpadów i oprócz przygotowanej prezentacji opracował i przedstawił prototyp maszyny segregującej. Wśród zwycięzców Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach znaleźli się Maja Masiarz uczennica klasy 8a i Aleksander Baryłka uczeń klasy 7b. Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom projektu Przedsiębiorcy Jutra serdecznie gratulujemy.

Szczególne podziękowania składamy Fundacji My Future oraz Stacji Kultura - Stowarzyszenie Przyjaciół Jedlni-Letniska i Wrzosowa.