Strona głównaEdukacja wczesnoszkolna → Zabawa karnawałowa klas 1-3

Zabawa karnawałowa klas 1-3

Jak co roku w karnawale wybieramy się na bale...

W dniu 11 i 12 lutego w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe, w których brały udział klasy 1-3. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w tym roku bawiliśmy się oddzielne.
   Sala gimnastyczna w pięknej, barwnej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko… Niektórzy byli nie do poznania, a inni budzili podziw. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i słodkiego poczęstunku. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i niezapomnianych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Kolejny bal karnawałowy już za rok.